Денис Ярославський
Кандидат в мери Харкова
Залишити скаргу на проблему в мiстi
Бажаєте залишити скаргу на проблему в місті?
Дякуємо вам за звернення

АЛЬТЕРНАТИВА Є!

Про кандидата
Денис Ярославський — правознавець,
експерт з міжнародного права.

Народився 28 березня 1982 року в м. Харкові. Навчався у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №160. У 1999 році закінчив Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 11. Кандидат в майстри спорту з боксу.

З 1999 р. по 2004 р. навчався у Харківському інституті бізнесу та менеджменту на спеціальності за фахом "Фінанси".
У 2004 вступив до Харківського університету внутрішніх справ за фахом "Право". Захистив кандидатський мінімімум за фахом "Правознавство".

Кар'єра
2002 - 2004 р. - Контрольно-ревізійне управління в Харківській області на посаді ревізора.

2004 - 2017 р. - Служба в ОВС (пройшов шлях від звичайного дільничного інспектора в селищі Хорошево Харківської області до начальника районного управління поліції в м. Києві).

У 2015 роцi виступав у якості консультанта в комітеті ВР з питань правоохоронної діяльності, брав участь у написанні законопроектів стосовно реформування правоохоронної системи.

2017 - теперішній час. - партнер в юридичній компанії "Reaveling information".

Громадська діяльність
Волонтер АТО (2014 - 2015 р.).
З 2017 року - президент Харківської федерації хортингу.​

Політичний досвід
У 2019 році балотувався до Верховної Ради України (самовисуванець).

Кандидат на посаду Харківського міського голови на виборах 2020 року.

Приєднатися до команди
Вставай плечем до плеча і допоможи зробити кращим рідне місто
Раді бачити вас в нашій команді

ПРОГРАМА КАНДИДАТА

Харків – безпечне місто!
МИ створимо системи відео спостереження: в кожному дворі, на кожній вулиці, на кожному перехресті, у всіх об’єктах комунальної власності (лікарні, школи, дитячі садочки тощо). Узагальнення інформації зі всіх відеокамер на єдиному сервері, з впровадженням функцій розпізнання обличь та автономерів та з можливістю доступу до нього усіх харків’ян, у сукупності забезпечить створення Єдиного ситуаційного центру, в рамках формування прозорої концепції «Безпечне місто».
Харків – місто доступних тарифів
  • Конституція України, стаття 13:
«Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та ІНШІ ПРИРОДНІ РЕСУРСИ, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шлейфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу».

Отже, Конституцією гарантовано, а міська влада повинна створити умови для реалізації цього права. МИ створимо комунальне підприємство, яке в рамках співробітництва з іншими територіальними громадами Харківської області, забезпечить комунальні потреби харків’ян за рахунок природнього газу власного видобутку, що дасть можливість надавати газ для потреб громади не за ринковою європейською ціною, а по собівартості (+ 15% рентабельність). Таким чином, вартість газу для харків’ян, не перевищуватиме 4 грн. за куб.м., а не 8 грн. як то є зараз.
Харків – здорове місто!

Реформа медичної галузі – непродумана та руйнівна, що призвела до колапсу всієї системи. Харків – на перших місцях в антирейтингу майже за всіма показниками. МИ обов’язково повернемо систему безоплатної диспансеризації для харків’ян. За Карткою Харків’янина, кожен мешканець у віці за 40 років, має отримати не лише безкоштовний пропуск в зоопарк, а й – щорічне БЕЗКОШТОВНЕ медичне обстеження, за рахунок місцевого бюджету, з метою профілактики та виявлення захворювань на ранніх стадіях.

Харків – молоде та спортивне місто!
МИ маємо забезпечити розвиток системи забезпечення зайнятості молоді у позанавчальний та позаробочий час. Алкоголізм та наркоманія серед молоді – наслідок відчуття безвідповідальності, відсутності зайнятості, залучення, роботи. МИ створимо нові та модернізуємо існуючі дитячо-юнацькі спортивні школи. Реконструюймо льодову арену Палацу спорту та відродимо велич харківського хокею. Забезпечимо БЕЗОПЛАТНІ заняття у спортивних секціях для всіх дітей та юнаків БЕЗ ВИНЯТКУ!
Харків – відкрите та прозоре місто!
МИ ініціюємо проведення повного аудиту діяльності міської влади за останні роки, зокрема, виконання бюджету міста, за процедурою Forensic. Харків’яни повинні знати, як використовуються їх гроші. Отже, перед прийняттям бюджету – його громадське обговорення, після завершення бюджетного року – повна звітність!
Харків – місто якісного водопостачання!
Харків – красиве місто. Але те, що знаходиться нижче рівня землі, приховує не тільки неприємні сюрпризи, а й справжню загрозу. Модернізація систем водопостачання та каналізації, більшості з яких вже понад 60 років – це пріоритетне завдання міської влади на найближчі 5 років. МИ залучимо міжнародних інвесторів, а разом з ними – сучасні технологій санації трубопроводів, що, з врахуванням європейського досвіду, дозволить позбутись ланкового аварійного ремонту та перебоїв у водопостачанні, а також заощадить до 60% витрат на систематичні ремонтні роботи, у зв’язку з відсутністю потреби долучати ремонтну техніку та копати незручні ями. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ОКОПІВ на території міста! Як результат – у місті буде створено сучасну систему водопостачання та каналізації з якісною артезіанською питною водою!

Харків – місто доступного житла!
У місті будується багато нового житла. Проте, підключення нових будинків до систем постачання електроенергії, води, опалення – містить значну корупційну складову. МИ зобов’яжемо ВСІ профільні комунальні підприємства міста підключати до мереж надання послуг об’єкти жилого та нежилого фондів за свій рахунок. Термін підключення має складати не більше 6 місяців з моменту подачі проєктної документації. Ліквідувавши цю корупційну складову, забудовники зможуть знизити вартість житла, що, в свою чергу, сприятиме можливості купувати власне житло молодим сім’ям, а також збільшить потік інвестицій та, відповідно, кількість робочих міст.

Приєднуйся до команди сьогодні, щоб зробити твоє місто краще разом
Кандидат, який знає, що потрібно твоєму місту
Приєднуйся до команди!
Made on
Tilda